OFERTA
PLUSEAL RS11 i RS14 - zgrzewarki automatyczne do rękawów

Marka : TBT

Zgrzewarki automatyczne PLUSEAL RS11 i PLUSEAL RS14 zostały zaprojektowane specjalnie dla stomatologii i klinik z niskim lub średnim obciążeniem pracą, gdzie niekonieczna jest rejestracja procesu oraz wydruki.
  
Funkcje takie jak automatyczny start, automatyczne wyłączanie (zgodnie z normą EN ISO 11607-2) w przypadku odchyłki temperatury od ustawionej wartości, dezaktywacja silnika gdy nie jest używany po 30 sekundach oraz automatyczny tryb czuwania, który jest ustawiony na 60 min (tylko PLUSEAL RS14) czyni te modele optymalnym wyborem dla osób dbających o środowisko.

Zgrzewarki obrotowe z serii PLUSEAL zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby pracowników medycznych pracujących na centralnej sterylizacji i w klinikach stomatologicznych. Pakowanie medyczne jest jednym z najważniejszych aspektów procesu sterylizacji. Prawidłowy proces pakowania, w tym
doskonała jakość uszczelnienia ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia sterylności aż do momentu użycia przyrządu. 

Dostępnych jest kilka modeli zgrzewarek obrotowych PLUSEAL dla różnych potrzeb. Zawsze możesz łączyć zgrzewarki z serii PLUSEAL z wyposażeniem z serii PLUSHINE ze stali nierdzewnej, takim jak stanowisko robocze (stół do pakowania), uchwyt na rękawy lub obcinarka do rękawów.

 
 
OFERTA
SERWIS
DEKONTAMINACJA
KONTAKT
© IACOBUS SP. Z O.O. 2016