OFERTA
KEN BWD 736 / 738 - myjnia dezynfektor do basenów i kaczek (dwudrzwiowa)

Marka : KEN

Myjnie – dezynfektory KEN BWD 736 i BWD 738 to nowoczesne urządzenia do naczyń sanitarnych przeznaczone do użycia w szpitalach, prywatnych klinikach i domach opieki. Jednodrzwiowa wersja urządzenia BWD 736 jest przystosowana do montażu na ścianie lub na podłodze. Model 738 jest wersją dwudrzwiową, przelotową do montażu w ścianie pomiędzy pomieszczeniem brudnym i czystym.

Unikatowa i zwarta konstrukcja urządzenia zapewnia dużą pojemność komory myjącej. Urządzenie zajmuje mało miejsca, użytkowanie jest możliwe w wąskich pomieszczeniach dzięki głębokości 46 cm. Wszystkie powierzchnie myjni są gładkie, co ułatwia utrzymanie czystości. Montaż naścienny ułatwia sprzątanie posadzki i sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu czystości w całym pomieszczeniu.

 

Myjnia posiada 5 programów myjących z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. W tym program z udowodnioną, przez niezależne laboratorium badawcze, skutecznością wobec Clostridium Difficile.

Wielkość komory umożliwia jednoczesne mycie i dezynfekcję 1 basenu z pokrywką i 3 kaczek lub 2 basenów i 1 kaczki lub 3 misek lub koszyka z drobnym sprzętem. Optymalnie ustawione głowice myjące zapewniają dokładność i skuteczność mycia wewnątrz i na zewnątrz naczyń sanitarnych.

Istnieje możliwość zamontowania przycisku nożnego lub sterowania łokciowego na ścianie pomieszczenia, co pozwala na otworzenie i zamknięcie drzwi oraz uruchomienie myjni lekkim naciśnięciem stopy lub łokcia. Dzięki temu zwiększa się poziom higieny i skraca czas obsługi.

Kontrola wytwarzania ciepła podczas dezynfekcji oraz inteligentne napełnianie wodą przyczyniają się do skrócenia czasu procesu i niższego zużycia energii elektrycznej, co zmniejsza koszt eksploatacji.

Urządzenie jest eleganckie i funkcjonalne, położono w nim nacisk na jakość, uniwersalność i łatwość obsługi. Urządzenie jest zgodne z normą PN-EN 15883-1-3 oraz dyrektywą 93/42/EEC.Pliki do porania:
B_KEN_BWD_736_738_PL_BROSZURA.pdf

 
 
OFERTA
SERWIS
DEKONTAMINACJA
KONTAKT
© IACOBUS SP. Z O.O. 2016